Стан захворювання на COVID-19 станом на 09.04.2021 по Ружинській громаді

Дата: 10.04.2021 08:25

За інформацією КНП «Ружинська центральна лікарня» Ружинської селищної ради, на стаціонарному лікуванні в центральній лікарні перебувають 37 хворих з пневмонією, з них 37 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 15 хворих - на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).

Згідно з інформацією КНП «Центр ПМСД» Ружинської селищної  ради, за 2-8 квітня 2021 р. з підозрою на коронавірус COVID-19:  зареєстровано контактних – 102, відібрано ПЛР тестів та направлено до Житомирського лабораторного центру  137, підтверджено лабораторно  COVID-19   54, з них 3 дітей,   проведено експрес-тестування (швидкий тест  Panbio COVID-19 антиген)  178,  з них позитивних  78.

Закликаємо мешканців громади відповідально поставитися до карантинних обмежень.

Уникнути погіршення епідемічної ситуації та знизити ризики інфікування допоможе дотримання основних правил:

• носити захисну маску в громадських місцях,

• дотримуватися соціальної дистанції,

• систематично мити та дезінфікувати руки,

• уникати скупчення людей.

Якщо Ви помітили зміни в стані здоров’я, залишайтеся дома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.

Бережіть своє здоров’я, своїх рідних, оточуючих та медичних працівників.