Суд заборонив Держгеокадастру розпоряджатися ружинськими землями

Дата: 02.04.2021 15:21

Фото без описуУ четвер Житомирський окружний адміністративний суд, за заявою Ружинської селищної ради, наклав заборону на вчинення реєстраційних дій та будь-яке розпоряджання Держгеокадастром близько 200 земельними ділянками державної власності, які знаходяться на території Ружинської громади.

Мова йде про понад 1300 гектарів землі, яку Держгеокадастр відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», повинен був передати у комунальну власність Ружинської територіальної громади, але досі не зробив цього, продовжуючи вільно нею розпоряджатися і роздавати невідомим особам, значна частина з яких немає відношення до Ружинської громади.

Це, хоч і невеличка, але перемога! Та попереду ще чекають тривалі судові баталії, бо задоволення заяви Ружинської селищної ради про накладення заборони Держгеокадастру – тільки початок процесу. Відстоюватимемо права громади спільно. Адже сильніші – разом!