Стан захворювання на COVID-19 станом на 02.04.2021 по Ружинській громаді

Дата: 02.04.2021 14:41

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Ружинська центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікуванні перебуває  36 хворих з пневмонією, з них 35 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 9 хворих знаходиться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).

Закликаємо кожного жителя громади відповідально поставитися до карантинних обмежень. Щоб уникнути погіршення епідемічної ситуації та знизити ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити захисну маску в громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки, уникати скупчення людей. При появі змін в стані здоров’я залишайтеся дома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.

Бережіть своє здоров’я, своїх рідних, оточуючих та медичних працівників.