Перші організатори толоки
З 24 березня по 24 квітня 2021 року на території Ружинської селищної територіальної громади проходить місячник із прибирання, благоустрою та поліпшення санітарного стану довкілля.
Сьогодні керівник та працівники Ружинської музичної школи одними із перших вийшли на толоку та прибирають територію Будинку дитячої творчості. До сміттєвих мішків потравляли різного виду пластик, папірці, також прибрали територію від опалого листя.
Хто ж стане наступним учасником та гідно прийме естафету прибирань від колективу музичної школи?