До ювілею Лесі Українки.

Дата: 26.03.2021 11:16

З нагоди 150 річчя з дня народження Лесі Українки обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді організував конкурс дитячої творчості «Природа очима Лесі Українки».

Активну участь в даному заході взяли учні закладів освіти Ружинської селищної ради. За наслідками конкурсу дипломами управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації відзначено вісьмох учасників із Ружинщини:

В номінації «Малюнки» –  Осаволюк Анастасію, ученицю Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Цехмейструк К.О.).

В номінації «Малюнки та Фотороботи» - Гаркавого Віталія, учня  Вербівської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Іщук К.Г.).

В номінації «Фотороботи»  -  Кирилюк Софію та Соболь Світлану – учнів Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівники Лисюк Т.М.  та Погоріла Т.А.).

В номінації «Челендж» - Янченко Вікторію, ученицю  Мовчанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Янченко С.М.),  Мочульську Катерину – ученицю Городоцької ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Кравченко Л.І.), Поліщук Богдану та Добровольську Владиславу – учнів  Вербівської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Іщук К.Г.).

Висловлюємо щиру вдячність усім учням та педагогам, які долучилися до відзначення ювілею славетної поетеси, нашої землячки, гордості поліського краю та всієї України, творчість якої надихає підростаюче покоління  на шану та любов  до рідної землі.

Консультант центру професійного розвитку

педагогічних працівників Ружинської селищної ради                                     Симон А.С.