ПРОГРАМА роботи з обдарованою молоддю в дії

Дата: 26.03.2021 11:09

Відділ освіти Ружинської селищної ради, Центр професійного  розвитку педагогічних працівників приділяють значну увагу роботі з творчо обдарованими дітьми. Цьому сприяє Програма роботи з обдарованою молоддю на 2021-2025 роки, яку прийняла ІV сесія восьмого скликання Ружинської селищної ради 9 лютого 2021 року.

В 2020/2021 навчальному році учні закладів загальної середньої освіти активно брали участь  в І та ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (на жаль, через складну епідеміологічну ситуацію ІІІ (обласний) етап не проводився), Всеукраїнському відкритому марафоні  з української мови імені Петра Яцика,  Всеукраїнському зльоті трудових учнівських виробничих бригад, трудових агарних об’єднань.

За результатами участі здобувачів освіти у зазначених інтелектуальних змаганнях створено банк даних творчо обдарованих дітей, який на сьогодні нараховує 34 особи.

Всі вони будуть відзначені дипломами відділу освіти на фестивалі  «Надії твої, Україно», який щорічно проходить    першого червня у День захисту дітей.

Цього року переможцем  обласного етапу Малої академії наук стала Кухар Софія, учениця 11 класу Білилівської гімназії, завоювавши  диплом ІІІ ступеня у відділенні «Літературознавство», секція «Зарубіжна література». Вкотре перемогли у  Всеукраїнському зльоті трудових учнівських виробничих бригад, трудових агарних об’єднань учні Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дятел Ірина, Табачук Анна, Міняйло Марія вибороли диплом І ступеня (секція «Овочівництво»).

Коляновський О. Б., директор

Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Ружинсьокї селищної ради