Фото без описуЩе влітку минулого року у Ружинській громаді було прийнято рішення про створення Центру надання адміністративних послуг. У співпраці з міжнародною програмою «U-LEAD з Європою» практично одночасно розпочалися роботи як із фактичного створення ЦНАП, так і реконструкції частини приміщення по вул.Біркова, 2 для розміщення у ньому спеціалістів, які надаватимуть адміністративні послуги. 

Наразі роботи з реконструкції підходять до свого завершення і вже невдовзі працівники ЦНАПУ, які нині надають послуги у різних кабінетах та на різних поверхах, зберуться разом у одному просторому приміщенні для зручності відвідувачів. Надалі людям не доведеться ходити з кабінету у кабінет у пошуках потрібного спеціаліста, а адміністративні послуги можна буде отримати у одному місці.

З метою оцінки якості проведення ремонтно-будівельних робіт у приміщенні ЦНАПу фахівцями технічного нагляду за участі заступника селищного голови Максима Дмитренка, депутатів селищної ради, керівників та спеціалістів структурних підрозділів виконавчого апарату вивчено стан і якість виконання цих робіт та перевірено дотримання етапності підготовки до відкриття реконструйованого закладу. 

На черзі – підписання актів виконаних робіт та поставка меблів і комп’ютерного обладнання для ЦНАП. Технічне забезпечення умов роботи спеціалістів Центру надання адміністративних послуг має бути здійснено у рамках програми «U-LEAD з Європою».
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису