Триває активна підготовка VI сесії Ружинської селищної ради

Дата: 19.03.2021 16:44

Фото без описуНаразі відбуваються засідання комісій, які розглядають питання, які будуть винесені на VI сесію селищної ради.

Уже відбулись комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики, антикорупційної та інформаційної політики, з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сьогодні на чергове засідання зібрались депутати з питань комунальної власності, приватизації житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою. На сесію виноситься понад 50 питань, більшість з яких земельного характеру. Депутати восьмого скликання детально розглядають усі спірні питання та шляхом дискусій доходять спільного висновку на користь громади.