РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Стан захворювання на COVID-19 станом на 19.03.2020 по Ружинській  громаді

Дата: 19.03.2021 10:15

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Районна центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікуванні перебуває 37 хворих з пневмонією, з них 29 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 21 хворий знаходиться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).

Зупинити поширення коронавірусної інфекції можна тільки змінивши своє ставлення до ситуації, що склалася. Будьте відповідальними не лише за своє здоров'я, а й за здоров’я і життя людей, що вас оточують! Адже вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози. Закликаємо всіх дотримуватися правил карантину, використовувати засоби індивідуального захисту та дезінфекції, дотримуватися соціальної дистанції, вчасно звертатися до лікаря при симптомах застудних захворювань. Важко дихати не через маску, а через ШВЛ!

КНП «Центр ПМСД» Ружинської селищної  ради

Інформує, що за період  з 15 по 19 березня з підозрою на коронавірус COVID-19:  зареєстровано контактних -  70, відібрано ПЛР тестів та направлено до Житомирського лабораторного центру – 149, підтверджено лабораторно  COVID-19 – 60, проведено експрес-тестування (швидкий тест  Panbio COVID-19 антиген)  – 88, з них позитивних – 30 .

Головний лікар

КНП «ЦПМСД» Ружинської районної ради                                                 О.А. Боденчук

Щиро сподіваємося на ваш свідомий підхід та розуміння. Бережіть себе та своїх рідних!