Ружинська селищна рада інформує

Дата: 18.03.2021 10:39

Одним з конституційних обов’язків громадян України є обов’язок сплачувати податки в порядку і розмірах, що встановлені законом та щороку подавати декларації про майновий стан та доходи за минулий рік.

Варто зазначити, що власники земельних ділянок (паїв) площею понад 2га, які самостійно обробляють свої ділянки, вирощують на них сільськогосподарську продукцію та отримують при цьому дохід є учасниками товарного сільськогосподарського виробництва (не будучи при цьому зареєстрованими суб’єктами господарювання чи фізичними особами підприємцями, чи то фермерськими господарствами). Тому, керуючись нормами Податкового Кодексу України, одноосібники, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2га. та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції зобов’язані подати Декларації до 30.04.2021р.

Приклад декларації

Декларація для заповнення