За інформацією комунального некомерційного підприємства «Районна центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікування в лікарні перебуває  30 хворих з пневмонією, з них 26 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 19 хворих знаходяться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).

 

Шановні жителі  Ружинщини!

Карантин створив для всіх нас чимало дискомфорту. Та цей дискомфорт допомагає зберегти людські життя і здоров’я. Якщо хтось ще не зрозумів у вирії щоденної статистики та прогнозів: ціна недбалості – життя наших громадян. В особливій зоні ризику літні люди. Задумайтесь на хвилинку про те, що серед них можуть бути наші з вами батьки.

Від кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу,  а відтак – здоров’я багатьох людей. Зрозумійте: жорсткі заходи потрібні для зменшення пікових навантажень на систему охорони здоров’я. Не змушуйте лікарів падати на робочих місцях від втоми аби вирішувати, кого з пацієнтів рятувати. Допоможіть своїй країні – залишайтесь вдома. Намагайтеся менше безпосередньо контактувати з іншими людьми. Якщо це неможливо – носіть маску, мийте руки, використовуйте дезінфектор.

Будьте відповідальними! Тому залишившись вдома, у вас є можливість бути поруч з близькими, дарувати одне одному увагу, турботу, тепло родинного спілкування.

Фото без опису