Інформація до відома громадян

Дата: 17.03.2021 10:43

Центр надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради є постійно діючим робочим органом, який надає адміністративні послуги згідно із затвердженим селищною радою Переліком. Даний перелік передбачає надання 146 адміністративних послуг, основими з яких є:

• реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання (реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання, видача довідок тощо);
  • паспортні послуги: включають вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25-і 45-річного віку
  • реєстрація нерухомості та бізнесу;
  • земельні питання;
  • інші питання місцевого значення.

Ружинська селищна рада є учасником програми «U-LEAD з Європою» відповідно до якої проводиться створення умов для належної роботи ЦНАП у Ружинській громаді відповідно до сучасних вимог.

Наразі проводиться реконструкція приміщення для ЦНАП Ружинської селищної ради, тому надання послуг тимчасово здійснюється адміністраторами та реєстраторами у приміщенні селищної ради за адресою: 13601 Житомирська обл., смт. Ружин, вул., Бірюкова 2:

• реєстрація бізнесу- каб.29
  • реєстрація нерухомості-  каб.76
  • реєстрація місця проживання - каб.63
  • земельні питання та послуги місцевого значення - каб.64
  • послуги соціального характеру - каб.16-17 та старости у відповідних населених пунктах

ТАК  БУЛО  ДОНЕДАВНО

Фото без описуФото без описуФото без описуТАК МАЙБУТНІЙ ЦНАП ВИГЛЯДАЄ  ВЖЕ ЗАРАЗ