Навчання з працівниками виконавчого апарату

Дата: 17.03.2021 09:32

З метою удосконалення знань та навичок у організаційно-правовому забезпеченні діяльності органів місцевого самоврядування та вироблення навичок застосування отриманих знань на практиці з 16 по 19 березня 2021 року відділ юридичної і кадрової роботи виконавчого  апарату Ружинської селищної ради проводить  навчання на тему «Організаційно – правове  забезпечення діяльності  органів місцевого  самоврядування.»

Відповідно до плану проведення навчання  з працівниками  виконавчого апарату Ружинської селищної ради,   слухачам  буде доведено  до відома   ряд питань,      а саме:

• Про ознайомлення та вивчення норм регламенту Ружинської селищної ради VIII скликання.
  • Про ознайомлення а вивчення норм регламенту виконавчого комітету Ружинської селищної ради.
  • Про дотримання термінів виконання контролів.
  • Про ознайомлення з нормами Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
  • Про складання та візування розпоряджень селищного голови.
  • Про декларування посадових осіб місцевого самоврядування.