З 3 березня Житомирській області діють карантинні обмеження. Нині ситуація з коронавірусом в нашій громаді критична. Тому не повинно бути якоїсь легковажності чи нехтування елементарними правилами безпеки.

Фото без опису

З сьогоднішнього дня переходимо на нові рамки роботи. Насамперед – повинен бути жорсткий масковий режим і серед відвідувачів, і серед самих працівників.

З понеділка змінюємо доступ людей до селищної ради – він буде суттєво обмежений. Очевидно, що змушувати людей стояти на вулиці за нинішніх погодних умов ніхто не буде. Тому допуск до першого поверху буде. Там знаходитиметься наш працівник, який, у випадку необхідності, надаватиме відвідувачам відповідні роз’яснення, допомогу і т.п. Є потреба – відповідний фахівець сам виходить до відвідувачів. Контакти повинні бути максимально обмежені. Допуск відвідувачів у службові кабінети повинен бути лише у виняткових випадках!

Протягом якого часу діятимуть такі обмеження – наразі невідомо. Офіційно у «червоній зоні» ми до 17 березня. Але, спостерігаючи за невтішними тенденціями і в області, і у нашій громаді, про послаблення карантинних обмежень зараз говорити не доводиться.

І будьте здорові всі Ви та члени Ваших родин!!!