Стан захворювання на COVID-19 станом на 10.03.2021р. по Ружинській громаді
За інформацією комунального некомерційного підприємства «Районна центральна лікарня» Ружинської селищної ради на стаціонарному лікуванні перебуває 28 хворих з пневмонією, з них 16 мають лабораторне підтвердження на COVID-19, 8 хворих знаходяться на кисневій підтримці (кисень балонний та кисневий концентратор).
Шановні жителі Ружинщини! Не забувайте про масковий режим, безпечну дистанцію між людьми, дезінфекцію у приміщеннях. Уникайте зборів та місць масового скупчення людей, без особливої потреби, за можливістю залишайтеся вдома, особливо у вихідні дні. А у разі виникнення захворювання – не зволікайте та повідомляйте про це сімейного лікаря.
Кожен з нас повинен усвідомити, що від його поведінки залежить здоров’я й інших людей.
Переконані, що разом ми впораємося з цим викликом. Сподіваємося на вашу підтримку і розуміння. Бажаємо усім здоров’я! Бережіть себе і своїх близьких!