РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Зворотній зв'язок

Дата: 09.03.2021 16:10

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Головний спеціаліст з питань запобігань та виявлення корупції

Колесник Руслана Юріївна

e-mail: corruption_ruzh_rad@ukr.net

адреса: 13601, вул. Бурди, буд 44, смт Ружин, Бердичівський район, Житомирська область, Ружинська селищна рада

Шановний відвідувачу!

У разі, коли Вам стало достовірно відомо про факти порушення антикорупційного законодавства, які стосуються працівників Ружинської селищної ради, а також інших закладів, що належать до підпорядкування Ружинської селищної ради, Ви можете повідомити на «лінію довіри» електронною поштою на адресу:

corruption_ruzh_rad@ukr.net

Інформація на «лінію довіри» може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Зверніть увагу, що анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Ружинської селищної ради як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Електронна форма звернення

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИКРИВАЧІВ ЩОДО ЇХ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ ЗАХИСТУ, КАНАЛІВ ТА ПОРЯДКУ ПОДАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО КОРУПЦІЮ