Сьогодні відбулась позачергова сесія Ружинської селищної ради

Дата: 02.03.2021 12:23

Позачергова сесія Ружинської селищної ради відбулась в актовому залі селищної ради.

На порядок денний було винесено лише одне питання – про затвердження складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ружинської селищної ради.

Відповідно до проекту рішення до складу комісії увійшли 19 осіб. Проте, депутат селищної ради Ніна Туранська внесла пропозицію включити до складу комісії завідувача інфекційного відділення РЦЛ. Адже це та людина, яка безпосередньо майже щодня працює у надзвичайних умовах пандемії COVID-19.

Після обговорення, депутатський корпус затвердив склад комісії до якої увійшли:

• Ружинський селищний голова – голова Комісії.
  • Начальник районного сектору управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Житомирській області – заступник голови Комісії, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (за згодою).
  • Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради – секретар Комісії.
  • Начальник відділу економічного розвитку, транспорту, міжнародного співробітництва, проєктно-інвестиційної та інформаційної діяльності Ружинської селищної ради;
  • Начальник відділу земельних відносин, сільського господарства та екології;
  • Начальник фінансового управління Ружинської селищної ради;
  • Начальник відділу освіти Ружинської селищної ради;
  • Начальник Ружинської районної державної лікарні ветеринарної медицини (за згодою);
  • Начальник Ружинського відділення поліції Бердичівського відділу Головного управління національної поліції Україна в Житомирській області (за згодою);
  • Начальник районних електричних мереж Попільнянського РЕМ  (за згодою);
  • Начальник Ружинської СЛД № 6 Житомирської філії ПАТ «Укртелеком» (за згодою);
  • Голова Вчорайшенської сільської ради (за згодою);
  • Начальник МКП «Господарник» (за згодою);
  • Начальник Ружинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області (за згодою);
  • Начальник Ружинської дільниці Попільнянського УЕГГ (за згодою);
  • Лісничий  Ружинського лісництва ДП Попільнянське лісове господарство (за згодою);
  • Начальник комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ружинської селищної ради (за згодою);
  • Директор комунального некомерційного підприємства «Ружинська центральна лікарня» Ружинської селищної ради (за згодою).
  • Завдувач інфекційним відділенням комунального некомерційного підприємства «Ружинська центральна лікарня» Ружинської селищної ради (за згодою).