Фото без описуУ пам’ять про людей, які героїчно захищали ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, щороку в Україні 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні. 

Ця важлива пам’ятна дата була встановлена указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою «увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014).

Перший заступник селищного голови Віталій Березовенко, заступник селищного голови Максим Дмитренко, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Леся Котвіцька вшанували пам’ять та  урочисто поклали квіти до пам’ятного знака «Тим, хто віддав життя за Свободу та Соборніть України».

Представники релігійних конфесій молитвою, добрим словом згадали Героїв, які боролися і віддали життя за цілісність України та майбутнє українців. Разом з присутніми священники відслужили панахиду за полеглими бійцями та зауважили, що Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо не скореними...

Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас.

Сьогодні вони дивляться на нас з небес. Світла їм пам’ять і вічний спокій!

«Поплач моє серце гіркими слізьми,

Бо вже не побачиш його між людьми.

Життя він віддав за Вкраїну свою.

Він янголом став – найсвітлішим в раю».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Вічна пам'ять Героям Небесної сотні!!!