РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Покращення якості надання адмінпослуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації

Дата: 10.02.2021 16:05

У рамках Програми «U-LEAD з Європою» проведено тренінг-навчання з працівниками Ружинської селищної ради.

Тема тренінгу «Ділова етика та взаємодія з відвідувачами Центру надання адміністративних послуг». Модератор заходу – Олена Ставицька.

Під час засідання розглянуто пиняття ділового етикету і культури комунікації з населенням, етики та етикету ділового спілкування з відвідувачами центру, технології ефективної комунікації та багато інших питань, які значно покращать якість надання послуг ружинцям.Фото без описуФото без описуФото без опису