РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

У Ружинській громаді затверджено 13 старост

Дата: 09.02.2021 16:16

Фото без описуНа черговій сесії Ружинської селищної ради прийнято рішення про затвердження восьми кандидатур на посади старост.

Зокрема, старостою сіл Голубівка, Черемуха, Прибережне віднині є Олександр Лікарчук. Старостою у Вербівці та Трубіївці затверджено Лесю Дмитренко; у Ягнятині, Плосці та Карабчиєві – Володимира Оцалюка; у Немиринцях, Княжиках, Сахнах і Зеленому - Тетяну Романовську; у Мовчанівці – Олександра Якимчука; у Верхівні та Мусіївці – Віктора Тимошенка; у Білилівці, Йосипівці та Котелянці – Сергія Котелянця; у Топорах і Рогачах – Святослава Герасимчука.

Нагадаємо, що ще 15 грудня минулого року відбулося затвердження старост села Бистрик (Валентина Лукач), сіл Вільнопілля і Вишневе (Юрій Федорчук), сіл Зарудинці, Городок, Зоряне, Огіївка та селища Городоцьке (Борис Ходаківський), сіл Дерганівка, Кордонівка, Мар’янівка (Антоніна Зінькова) та сіл Березянка, Причепівка, Чехова (Катерина Шендерівська).

Таким чином, у Ружинській громаді є офіційно 13 старост.