Ружинська селищна рада активно готується до наступної сесії

Дата: 06.02.2021 11:17

Фото без описуПопереднє обговорення проектів рішень та розгляд звернень громадян на засіданні постійних комісій - головна складова підготовчого процесу до пленарного засідання.

Протягом тижня депутати селищної ради активно працювали над питаннями порядку денного, до кожного з яких було прийнято відповідне рішення. Зокрема це питання, які стосуються земельних відносин, затвердження положень про відділи та сектори апарату ради, обрання старост решти сіл, закріплення по селам депутатів селищної ради,  змін до бюджету Ружинської територіальної громади та змін у структурі апарату і підрозділів селищної ради; фінансової підтримки закладів медицини, преміювання працівників освіти та виконавчого комітету селищної ради;Фото без опису затвердження життєво-необхідних програм таких як: Програми протидії онкозахворюванням, ВІЛ-інфекції та СНІДу тощо; Програми забезпечення централізованих заходів щодо лікування на цукровий та не цукровий діабет, туберкульоз тощо;  Програми компенсації витрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз та бородьби зі сказом тварин, пільгових перевезень та надання медичних послуг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; Програми роботи з обдарованою молоддю та організації безкоштовного харчування дітей пільгових категорій.

Не залишила осторонь когорта місцевого самоврядування й питання безпеки мешканців Ружинської громади, розглянувши Комплексну програму профілактики злочинності, забезпечення громадської безпеки і порядку.

У роботі постійних комісій активну участь також взяли голова селищної ради Людмила Біляк, перший заступник голови Віталій Березовенко , керівники профільних відділів та фінансового управління  Ружинської громади.