Створено централізовані бухгалтерії освіти і культури

Дата: 18.01.2021 17:01

Фото без описуУ понеділок відбулася позачергова третя сесія Ружинської селищної ради, участь у якій взяли 22 депутати ради.

Відповідно до Порядку денного, підтриманого депутатами у новій редакції, на розгляд сесії було винесено три питання – про внесення змін до рішення №10 від 15.12.2020 року, а також про створення централізованих бухгалтерій відділу освіти і сектору культури та туризму селищної ради, та затвердження положень про них.

Вносячи зміни до рішення №10 від 15.12.2020 року, депутати вирішили скоротити штатну чисельність працівників відділу освіти на 5 одиниць. Таким чином, загальна штатна чисельність працівників виконавчого апарату селищної ради, затверджена 15 грудня минулого року, скоротилася на 5 осіб і тепер становить 104 посади.

Крім того, депутатами одноголосно було прийнято рішення про створення централізованої бухгалтерії відділу освіти. Так само одноголосно було підтримано і рішення про створення централізованої бухгалтерії сектору культури та туризму.