РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

У понеділок відбудеться позачергова сесія селищної ради

Дата: 16.01.2021 18:33

Фото без описуУ понеділок, 18 січня 2021 року, відповідно до Розпорядження селищного голови, у актовому залі приміщення ради за адресою: смт Ружин, вул.Бірюкова, буд.2, відбудеться позачергова третя сесія Ружинської селищної ради.
На розгляд та вирішення депутів планується винести питання, пов’язані з організацією і налагодженням роботи селищної ради та її виконавчих органів. Зокрема, заплановано внести зміни до структури та штатної чисельності виконавчого апарату селищної ради, зменшивши кількість окремих штатних одиниць. Також планується затвердити ряд положень про структурні підрозділи виконавчих органів ради.

Порядок денний сесії:

• «Про затвердження штатного розпису та внесення змін до структури та загальної чисельності працівників апарату Ружинської селищної ради та її виконавчого комітету».
  • «Про затвердження штатного розпису ВПП «Господарник» на 2021 рік».
  • «Про затвердження штатного розпису та Положення про централізовану бухгалтерію відділу освіти Ружинської селищної ради».
  • «Про затвердження штатного розпису закладів відділу освіти Ружинської селищної ради».
  • «Про затвердження штатного розпису Ружинської музичної школи».
  • «Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ружинської селищної ради».
  • «Про затвердження штатного розпису Будинку дитячої творчості відділу освіти Ружинської селищної ради».
  • «Про затвердження штатного розпису Ружинської дитячо-юнацької спортивної школи на 2021 рік».
  • «Про затвердження штатного розпису та Положення про централізовану бухгалтерію сектору культури та туризму Ружинської селищної ради».
  • «Про затвердження штатного Розпису комунальних бібліотек та клубів, будинків культури Ружинської територіальної громади».
  • «Про затвердження штатного розпису місцевої пожежної охорони».
  • Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр».
  • Різне.

Початок роботи сесії о 10.00 год.