У Ружинській селищній територіальній громаді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій
Розглянули низку питань, що стосуються безпеки та життєдіяльності громади.
Основна увага — на пожежну безпеку. Посилюємо контроль щодо заборони спалювання сухої рослинності, а також дотримання правил пожежної безпеки у лісових масивах.
Також говорили про пожежне водопостачання: розширення мережі нових пожежних гідрантів, а також ремонт та обслуговування існуючих у населених пунктах громади, облаштування зручних під’їздів до водойм, щоб рятувальники мали можливість безперешкодно мати доступ до джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.
Окремо розглянули захист нового врожаю 2026 під час жнивної кампанії — щоб убезпечити та зберегти ранні зернові культури.
Порушили питання благоустрою. Обговорили, як покращити систему вивезення твердих побутових відходів та впорядкувати цю роботу.
Працюємо разом і робимо все, аби забезпечити порядок та стабільність у громаді.









