Сьогодні, 24 березня, минає рік з дня загибелі у російсько-українській війні військовослужбовця, уродженця с. Вільнопілля Загребельного Владислава Руслановича

Дата: 24.03.2023 14:13

З початком війни Владислав пішов резервістом першої черги, захищати країну від російських загарбників. Був у 95 бригаді 13 батальйону м. Житомира. Солдат Загребельний Владислав Русланович займав посаду – солдат резерву запасного взводу 28 запасної роти в/ч 1910. 24.03.2022 року у смт Макарів Київської області Владислав загинув.

Жителі громади висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Владислав назавжди залишиться в серцях кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України. Вічна пам’ять Герою.