Графік вивезення сміття смт Ружин та с. Заріччя

Дата: 31.01.2023 09:18

Відповідно до рішення виконавчого комітету з лютого у Ружині та Заріччі тимчасово буде продовжено вивезення сміття з приводних домоволодінь. Подаємо графік такого вивезення: смт. Ружин вул. Озерна, Бистричок, Першотравнева, Соборна, Шкільна, Набережна, Кооперативна, Нова, пров. Новий, пров. Житомирськийпершого числа кожного місяця; вул. Стадіонна, Перших Комунарів, Київська, Козацька, пров. Заводський, вул. Індустріальна, Квітнева, Спєшнєва, Антоновича, Лесі Українки, Грушевського, пров. Вишневий, Спєшнєва, Миру, Індустріальний – другого числа кожного місяця; вул. Незалежності, Шевченка, Небесної Сотні, Польова, Жилко, Героїв Чорнобиля, Семенчука, Садова, Перемоги, Гибала, Партизанська, пров. Садовийтретього числа кожного місяця; вул. Паволоцькачетвертого числа кожного місяця;

с. Заріччя вул. Сквирськачетвертого числа кожного місяця; вул. Щербівська, Ювілейна, Скоргородська, Депутатська, Грушева, Топорівська, Молодіжна, пров. Осінній, Тихий п’ятого числа кожного місяця; вул. Лісова, пров. Польовий, пров. Зоряний, вул. Погребищанська, Роставицька, Героїв Крут, Карачуновашостого числа кожного місяця.

Збирання та вивезення твердих побутових відходів триватиме із 9-00 (від першого будинку вулиці) до 18-00.

Єдиним санітарним днем на території ради встановлено п’ятницю. Відзначимо, що такий графік діятиме з 1 лютого до дати початку дії договору з переможцем конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території смт. Ружин та с. Заріччя.

Наразі цей конкурс триває, термін подачі заявок спливає 5 лютого. Надалі сміття вивозитиме суб’єкт – переможець конкурсу, на договірних засадах між ним і власниками домоволодіння.

УВАГА КОНКУРС!
Ружинська селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території смт Ружин та с.Заріччя Ружи...