Відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ружинської селищної ради

Дата: 23.01.2023 12:03

Минулого тижня відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ружинської селищної ради на якій було розглянуто нагальні питання життя громади:

1. Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах громади у 2023 році.

2. Про збереження та розвиток фонду захисних споруд цивільного захисту Ружинської територіальної громади в 2023 – 2024 роках.

3. Про підбиття підсумків з підготовки цивільного захисту Ружинської селищної ради у 2022 році та затвердження основних завдань цивільного захисту Ружинської селищної ради на 2023 рік.

4. Про затвердження Паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в населених пунктах Ружинської територіальної громади.

У ході засідання було обговорено шляхи вирішення проблемних питань та визначено до виконання конкретні плани роботи. Не зважаючи на «задовільний» стан об’єктів інфраструктури громади, недостатній рівень фінансування, військовий стан в країні, що впливає на вирішення питань робота комісії була направлена на пошук шляхів виходу з даної ситуації та забезпечення необхідного комфортного та безпечного середовища для проживання населення.

Продовжуємо рух вперед, незалежно від всіх негараздів.