Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук

Дата: 11.01.2023 15:33

Метою Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук є виявлення і підтримка обдарованих здобувачів освіти. 10 січня 2023 року у відділі освіти Ружинської селищної ради на базі наукового товариства «Ерудит» МАН Ружинської громади (КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників») відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Конкурс-захист відбувся у наукових відділеннях «Мовознавство», «Філософія та суспільствознавство», «Історія». На конкурс-захист було представлено 5 робіт від ЗЗСО Ружинської громади: Ружинської та Білилівської гімназій, Немиринецької та Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Під час захисту учні вищевказаних закладів освіти показали високий рівень підготовки, професійно захищали свої дослідження.

Переможцями стали такі здобувачі освіти : Крилова Ольга, учениця 10 класу Ружинської гімназії (педагогічний керівник Коляновський О. Б.), Кирилішина Вікторія, учениця 11 класу Білилівської гімназії (педагогічний керівник Веретіна В. І.), Голюк Марина, учениця 9 класу Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст.(педагогічний керівник Дзядевич Т. І. ), Сміщук Владислав, учень 9 класу Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (педагогічний керівник Козенюк О. П.), Петренко Катерина, учениця 10 класу Ружинської гімназії (педагогічний керівник Ципцюра Н. М.).

Вітаємо переможців І етапу, бажаємо успіхів у наступному ІІ (обласному етапі).