Новини із життя старостинських округів

Дата: 02.01.2023 09:47

Протягом останнього робочого тижня минулого року у Немиринецькому старостинському окрузі робота не зупинялася ні на мить. «Зокрема, у нас проходить прибирання громадських автобусних зупинок в с.Немиринці, с.Княжики, с.Сахни, відремонтовано громадський туалет в с.Немиринці, продовжується розчистка чагарників в старій частині Немиринецького та Княжиківського кладовищ, вивезено сміття на сміттєзвалища в с.Немиринці та с.Княжики, а також відбулося генеральне прибирання території навколо Немиринецького Будинку культури», -розповіла староста Тетяна Романовська. Також протягом тижня проведено запуск газової котельні в Немиринецькому Будинку культури (залито в систему антифриз, перевірено теплові батареї в усьому приміщенні на обох поверхах). Вручено солодкі подарунки до новорічних свят дітям військовослужбовців та переміщених осіб, дітьми округу виготовлено та передано у Київський військовий шпиталь патріотичні браслети, проходить акція «Різдвяний гостинчик» спільно з Немиринецькими ЗОШ та ДНЗ. Підготовлено листи та малюнки до Різдвяних та Новорічних свят.