Служба у справах дітей селищної ради інформує

Дата: 25.11.2022 08:53

22.11.2022 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке проходило під головуванням заступника селищного голови Максима Дмитренка. Під час засідання було розглянуте одне питання – надання дозволу на госпіталізацію для надання стаціонарної психіатричної допомоги малолітній дитині.

23.11.2022 працівники служби у справах дітей Ружинської селищної ради взяли участь у вебінарі на тему: «Про ведення Реєстру переміщених (евакуйованих) дітей», проведеному спеціалістами служби у справах дітей Житомирської ОВА. В ході вебінару обголювались питання внесення до єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти» повної та достовірної інформації про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перемістились (евакуйовані) після 24.02.2022.

Службою у справах дітей спільно з ювенальним інспектором та фахівцями КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» постійно проводиться профілактична робота із неповнолітніми щодо попередження бездоглядності, шкідливих звичок, вчинення правопорушень.