Міжнародна гуманітарна організація World Central Kitchen підтримує та годує українців під час війни росії в Україні.

Дата: 17.08.2022 16:48

Фото без опису     Команда WCK відвідує найгарячіші точки, щоб доставити продукти людям, які цього потребують. Організація працює на забезпечення харчуванням і Збройних сил України, і територіальної оборони, і переселенців.

Ружинською громадою, яка прихистила чималу кількість внутрішньо переміщених осіб, отримано продуктові набори від Бердичівської районної військової адміністрації, надані Міжнародною гуманітарною організацією World Central Kitchen.

На теренах Ружинщини зареєстровано та проживає 669 родин внутрішньо переміщених осіб, яким буде спрямована допомога.

Щиро дякуємо команді World Central Kitchen за підтримку українців на шляху до перемоги.