Засвітили вогники у пам'ять про мільйони вбитих голодом...

Дата: 26.11.2021 17:05

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей.

І до сьогодні голодомор – не історична подія, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців, і сучасне покоління.

Ружинська громада приєднується до Всеукраїнської акції «Запали свічку». Напередодні дня пам’яті учасники заходу у спільній молитві схилили голови в скорботі за тими, хто загинув голодною смертю, вшанували пам’ять усіх жертв голодоморів, запалили свічі пам’яті.