Автомобіль буде у Карабчиєві завтра, у четвер, близько 10.00 з боку Ружина. Пропонуємо у цей час влаштувати живий коридор по напрямку руху автомобіля і зустріти Олександра Ярового як героя!
Півтора місяці ми всі чекали на диво… Півтора місяці родина, друзі та близькі жили у страху, відчаї, але і у …надії на те, що «а раптом це помилка? Раптом не він?»…
Ні, на жаль, дива не сталося… Завтра, у неділю, у Топорах поховають нашого героя, який віддав своє життя за волю і незалежність України, Володимира Анатолійовича В’язмінова, який загинув ще 13 серпня, але остаточне підтвердження факту його загибелі надійшло лише зараз.
Привезуть тіло Володимира В'язмінова додому завтра, у неділю.
Автомобіль буде у Топорах близько 9.30-9.40 год.
Пропонуємо у цей час влаштувати живий коридор по напрямку руху автомобіля і зустріти Володимира В'язмінова як героя!
Церемонія прощання з тілом нашого Захисника розпочнеться о 13.00 біля батьківського дому Володимира В’язмінова. Проведемо його всією громадою у останній шлях як справжнього Героя! Він таким був і назавжди залишиться для нас!
Молодший сержант Микола Сівоздрав, номер обслуги мінометної батареї 2 механізованого батальйону, був призваний на військову службу під час загальної мобілізації 25 лютого 2022 року. Героїчно загинув ще майже півроку тому – 12 березня, в результаті здійснення противником обстрілу позицій в районі с.Здвижівка Бучанського району Київської області. Загинув в результаті бойових дій під час захисту Батьківщини.
Водій-радіотелефоніст автомобільного взводу групи матеріального забезпечення військової частини А 7014 старший солдат Віктор Міняйло був призваний на військову службу під час загальної мобілізації 18 квітня 2022 року. Героїчно загинув ще 1 серпня в м.Мар’їнка Донецької області, отримавши поранення, несумісні з життям, внаслідок артилерійського обстрілу з боку країни-агресора – російської федерації.
11 серпня 2014 року Ружинським районним військовим комісаріатом був мобілізований до лав Збройних Сил України. 18 серпня Павло був відряджений в Донецьку область.
21 серпня 2014 року в результаті артобстрілу загинув.
Похований у с. Високогірському Запорізького району Запорізької області.
Указом Президента України від 15 травня 2015 року Павла Мазура, рядового бригади А-1586 50-го ремонтного відновлювального батальйону м. Житомир за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступення (посмертно).
У річницю його трагічної загибелі вшануємо пам’ять Героя.